Şirket Profilimiz ve Faaliyet Alanlarımız

Şirketimiz Mustafa Ekşi İnşaat ve Taahhüt Firması adı altında 1977 yılında kurulmuştur.
Ülkemizin sürekli gelişim ve değişim gösteren sektörlerinden biri olan inşaat alanındaki artan iş hacmine bağlı olarak deneyimli personelimizle kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimizin bu gelişim ve değişimlerin sadece takipcisi olmadığı aynı zamanda bu alanda öncü şirket olma yolundaki çabaları sonuç vermiş 2008 yılında şahıs işletmesini tüm aktif ve pasifiyle devrederek Mustafa Ekşi İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuş sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Son yıllarda büyük projelerde yer alarak hem şirketimizin hem de ülkemizin ekonomisine katkılarımızı sürdürmekteyiz. Alanında uzman kadromuz yüksek kalite anlayışı ve vazgeçilmez güven ilkesine bağlı kalarak şirketimizin yakalamış olduğu bu büyüme ivmesini ve başarıyı daha ileriye taşımak adına çalışmaktadır.

Misyonumuz

İmalatlarımızda müşteri beklentilerini karşılamakla kalmayıp daha fazlasını sunmak kalitemizi direk etkileyen yapım teknikleri malzeme iletişim sistemleri ile yönetim ve bilişim konularını izlemek daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimiz olmuştur.

Vizyonumuz

Türkiye'de inşaat sektöründe göstermiş olduğumuz büyüme ivmesini yurtdışına da taşımayı ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmeyi ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlamayı hedeflemekteyiz.

Başarının devamlılığı için;

Değişen sektör beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek amacıyla sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak esas hedeflerimizdir.

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım: ACC Bilişim-Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri